23 Eylül 2011 Cuma

Çocuğunuz İnternetteyken Gözünüz Arkada Kalmasın!

Hızla dijitalleşen dünyaya çocuğunuzun da ayak uydurmasını ve bilinçli bir internet kullanıcısı olarak yetişmesini isterken, güvenlikli bir site bulamadığınız için gözünüz arkada mı kalıyor? O halde en kısa zamanda Tipeez.com’u keşfetmenizi öneriyoruz. Çünkü 1.000.000 çocuk her gün Tipeez’de buluşuyor!

Güvenlikli alt yapısı, çocuk ve gençlere yönelik birbirinden farklı ve eğlenceli faaliyetleri ile Tipeez.com, Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk ve gençlik portalı. 7-14 yaş arası çocuklar Tipeez.com’da güncel haberleri takip ediyor, birbirinden eğlenceli oyunlar oynuyor, hediyeli yarışmalara katılıyor, kendi makalelerini yazabiliyor, kişisel ajandalarını tutabiliyor.

Tipeez, güçlü güvenlik önlemleri, ebeveyne kontrol yetkisi sağlayan özel sistemi ve çocuklara kişisel bilgilerini açıklamadan veya kaba bir dil kullanmadan kendi yaş grubuyla konuşma özgürlüğü veren patentli programıyla, Türkiye’deki her iki çocuktan birinin ve ebeveynlerinin tek tercihi.

Sizleri de, Tipeez'i çocuklarınızla birlikte keşfetmeye ve sitenin size sunduğu imkanlardan yararlanmaya davet ediyoruz: www.tipeez.com


Bir bumads advertorial içeriğidir.
Share |

4 yorum:

aisha dedi ki...

It was very interesting for me to read that blog. Thanks the author for it. I like such topics and everything that is connected to them. I would like to read more soon.
Volvo S40 Turbo

birtutamkekik dedi ki...

kimssecikler yok mu?
bence dewam etmeli bu cici sayfa.
takipçinizim:)
beklerim bende sayfama..
sevgiler..

GALERİ EBRU dedi ki...

Aisha, thank you very much for your nice words:) You gave me courage to go on!

GALERİ EBRU dedi ki...

Bir tutam kekik, çok teşekkür ederim cesaretlendirici sözlerin için:)
Senin sayfana geldim ve takipçin oldum bile:) Her iki anlamda da ellerine sağlık, harika bir sayfa yapmışsın. Tarifler inanılmaz iştah açıcı görünüyor. Kahveli ıslak kekini yapılacaklar listesinde ilk sıraya aldım bile:)
Verdiğin moralle en kısa zamanda yeni birşeyler eklemeye çalışacağım ben de.
Kolay gelsin.
Sevgiler...

Yorum Gönder